+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Restorant Koltukları

Restorant Koltukları

Restorant Koltukları Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde, prestijli restoranlar, birbirinden güzel konseptleri ile dikkat çekiyor. Onları eşsiz ve dikkat çekici kılan elbette seçilen mobilyalar ve kullanılan aksesuarlar. Artık tarzı olan restoranlar daha çok seviliyor ve kitleleri buna göre de artıyor.

Bu nedenle yeni açılan kafe ve restoranlarda tasarıma büyük önem veriliyor. Seçilen objeler, kullanılan restorant koltukları ve hatta abajurlara kadar her bir detay ayrı ayrı değerlendiriliyor.

Tarzınızı belirledikten sonra buna uygun mobilyaların seçimi devreye giriyor. Hangi renk seçilmeli? Restoranın konsepti nasıl bir tasarıma uygun? Tüm bu değerlendirmelerin ardından en doğru tercihi yaparak siz de restorant koltukları seçiminizi yapabilirsiniz.

Peki restorant koltukları seçimi nasıl yapılmalı? Bu süreçte nelere dikkat edilmeli?

Konfor ve Şık Görünüm

Restoranlar müşterilerin rahat olmayı arzu ettikleri mekanlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Renk ve desenler konsepte göre belirlenir ve aksesuarlar dahi buna göre seçilir. Dolayısı ile tarz son derece önemli olmaktadır. Firmamız size tarzınıza uygun çok sayıda mobilya seçeneği sunar. Kataloğumuzu inceleyerek birbirinden güzel modellerle ilgili olarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Seçtiğiniz koltuğun hoş görünümlü olması da yeterli değildir. Burada kaliteli işçilik aranmalıdır. Sadece görüntüsü güzel olan ancak iskelet ve mobilya kalitesi düşük olan mobilyalar uzun vadede kullanıma uygun olmayacak ve kısa sürede onarım gerektirecek hale gelecektir. Kalitesiz kumaşlı koltuklar kirli ve eski bir görünüme bürünür. Dolayısı ile bu da kötü bir izlenim yaratır. Bu nedenle firmamızı tercih etmeli ve hem kaliteli malzemenin, hem ustalığın hem de konforun farkını yaşamalısınız.

Sadece estetik değil konfor da dikkat edilmesi gereken hususların başındadır. Müşterileriniz rahatça oturmak, sohbet etmek, yemek yemek ister. Ancak rahatsız bir oturma alanı kişileri mutsuz edecektir. Özellikle restoran gibi alanlarda bu dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Siz de kesinlikle bu ayrıntıya dikkat etmeli ve kaliteden kesinlikle ödün vermemelisiniz.

Modeli Seç Siparişi Ver

Birbirinden güzel modeller, özel tasarım ürünler ile sektörün prestijli firmalarından biri olarak öncülüğümüzü sürdürmekteyiz. Siz de beğendiğiniz mobilyayı bizimle iletişime geçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

23 Nisan 2017
1.790 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN