+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Özel Ölçü Köşe Takımları

Özel Ölçü Köşe Takımları

Özel Ölçü Köşe Takımları ile Evler Çok Konforlu

 

Güzel bir ev dekorasyonu için tercihiniz özel üretim ürünler olabilir. Burada her evin kendine has bir ölçüsü olduğunu ve buna uygun mobilya seçiminin evi daha iyi göstereceğini belirtmek gerekir. Özel ölçü köşe takımları tercihi ile mobilyalarınızın görünüşü hem çok güzel olur hem de yaşam alanlarınız genişler çünkü her parça kendi alanına en uygun şekilde tasarlanır.

Elbette özel ölçü köşe takımları seçiminde dikkat edilmesi gereken husus ölçünün doğru alınması olacaktır. Birkaç santimetrelik fark nedeni ile bile mobilyaların yerleşiminde sorun yaşanabilir. Bu nedenle ölçüm yaparken çok dikkatli olmak ve gerekirse birkaç kez ölçü almak faydalı olacaktır.

Özel Ölçü İle Tam İsabet

Evinizin, odaların şeklinde bazı ölçüsüzlükler olabilir, odanın şeklinin dışında, mobilyaların yerleştirilmesine engel oluşturabilecek kirişlerden şikayetçi olabilirsiniz. Beğenerek aldığınız bir mobilyayı evinize sığdırmaya çalışırken zorlanmanız da olasıdır. Bu tür durumlar nedeniyle canınızı sıkmayın. Evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilmeniz için biz varız.

Merkezi Dudullu’da bulunan Ekol Koltuk, İstanbul’un her semtine hizmet vermektedir. Özel ölçü verdiğiniz takdirde, buna uygun ölçülerde mobilyalar tasarlanır. Üstelik dilediğiniz renk ve modelde seçim yapabilir, adeta kendi evinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Özel ölçü köşe takımları aynı zamanda mutfakta da kullanabileceğiniz mobilyalardır. Yemek masasının yanında kullanabileceğin köşe takımı ile vintage bir tarz yakalama şansınız olduğu gibi, seçtiğiniz kumaşa ve mobilyanın tarzına da bağlı olarak modern bir izlenim uyandırmanız da söz konusu olacaktır. Bu nedenle köşe takımları günümüzde çok fazla tercih edilen kullanışlı ve zarif mobilyalar olarak yerini korumaktadır.

Evinizin Ölçüsünü Bilin

Kimi zaman alınan mobilyalar eve hiç uyumlu olmaz. Mobilya takımının bazı parçaları eve sığmaz. Bu gibi istenmeyen durumlar nedeniyle satın alınan eşyalardan tam verim alınamaz, konfor sağlanamaz. Ancak bu istenmeyen bir durum olarak karşımıza çıkar ve telafisi aslında mümkündür. Akılcı bir alışveriş için evinizin ölçülerini bilmeniz, çok küçükse fazla büyük ve yer kaplayan eşyalardan kaçınmanız mantıklı olacaktır. Bununla birlikte çok büyük evlerde minimal mobilyalar hoş bir görüntü yaratamayabilecektir.

 

29 Nisan 2017
1.442 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN