+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Özel Ölçü Köşe Koltuk

Özel Ölçü Köşe Koltuk

Özel Ölçü Köşe Koltuk Seçeneklerimiz Sizlerle

Evimizle ilgili hayallerimiz büyük ancak ne yazık ki evlerimiz, tüm bu mobilya gruplarını barındıramayacak kadar küçük. Bazen de, konumlandırmada problemler yaşıyoruz ve özel alanlar için özel ölçülü mobilya üretimine ihtiyaç duyuyoruz. Ne de olsa, her evin kendine has bir mimari yapısı bulunuyor ve ona uygun, en orantılı düzenlemeyi gerçekleştirmek de tecrübeli bir hizmeti gerekli kılıyor.

Özel Koltuk Üretiminde Öncü Firma

Firmamız, size özel ölçü köşe koltuk, mobilya gibi hizmetler sunar. Evinizin boyutu ne olursa olsun hayalinizdeki mobilyalara sahip olmanız mümkün. İsterseniz en küçük alanlar, dilerseniz en orantısız odalar olsun. Optimal seviyede bir düzenleme için uzman kadromuz desteğe hazır.

Özellikle özel ölçü köşe koltuk talebi almaktayız. Günümüzde evler küçüldükçe, konfor arayışımız da bizi farklı yönlere sevk ediyor. Özellikle köşe koltukların dar alanlarda yarattığı konfor tüketicilerin dikkatini çektiği için çok daha fazla tercih ediliyor.

Küçük Alanlarda Büyük Konfor

Odanızın ölçülerini aldıktan sonra yapmamız gereken tek şey özel ölçü köşe koltuk oluyor. Dilediğiniz renkte ve modelde, evinizin şekline ve metrekaresine en uygun modelde tasarladığımız mobilyayı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Kimi zaman salonda, kimi zaman oturma odasında tercih edilebilir. Benzer şekilde köşe koltuklu yemek masası tercih eden müşterilerimiz için de, küçük ve kullanışlı köşe alanları yaratıyoruz.

İşi Uzmanına Bırakın

Elbette herkes evinin en sevdiği mobilyalarla dolu olmasını ister. Ancak bazen evin küçük olması hayalleri suya düşürür. Bazen köşe koltuk odaya sığmadığı için modüllere ayrılarak kullanılmak zorunda kalınmaktadır. Bu gibi sorunlar yaşamamak ve mobilyanızı da tam opsiyonlu kullanmak için bizimle iletişime geçin. Odanızın ölçülerini alalım ve en doğru mobilya tasarımını gerçekleştirelim. Dilediğiniz renkte, en kaliteli ve kullanışlı kumaşlardan birbirinden güzel köşe takımlarına sahip olmak son derece kolay.

Böylece hem evinize yeni bir stil katmış olacaksınız, hem de her bir köşeyi en kullanışlı şekilde değerlendirmenin keyfini yaşayacaksınız. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek beğendiğiniz bir modelin istediğiniz ölçülerde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Uzman desteğinden faydalanmak için bizi arayın.

23 Nisan 2017
1.169 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN