+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Özel Ölçü Koltuk Takımları

Özel Ölçü Koltuk Takımları

Özel Ölçü Koltuk Takımları İle Fark Yaratın

 

Evleriniz için en uygun mobilyaları seçmek için mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadı. Ekol Koltuk ile hayalinizdeki mobilya takımına kolayca sahip olabileceksiniz. Merkezi Dudullu’da bulunan Ekol Koltuk ile İstanbul’un her yerinde en kaliteli mobilyalara sahip olma şansına sahipsiniz, nasıl mı?

Profesyonel ekibimizin üretimini gerçekleştirdiği kaliteli mobilyaların evinize daha uygun olabilmesi için ölçüleri ile oynadığımızı söylesek tepkiniz ne olurdu? Artık odalara sığmayan eşyalar için yer yaratmak zorunda değilsiniz. Mobilyalarınızı parça parça kullanmanıza gerek kalmadı. Özel ölçü koltuk takımları ile evinizin ölçülerine uygun mobilyalar tasarlıyoruz. Böylece hem kendiniz hem de aileniz için en optimal ölçüde alan yaratıyoruz. Dilerseniz mobilya ölçülerini siz bize bildirin, isterseniz de uzman ekibimiz ölçüleri alsın. Böylece hiç alan kaybetmeden özel ölçü koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı kolayca zenginleştirebileceksiniz.

Hem zevkinize hem de evinize uygun mobilyaların sahibi olmanın keyfini çıkaracaksınız. Özel ölçü koltuk takımları avantajları bununla sınırlı değil. Aynı zamanda kumaş rengini kendiniz belirleyebilir, istek ve arzularınıza göre bazı değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. En beğendiğiniz mobilya grubundan eviniz küçük olduğu için vazgeçmenize gerek yok. Ne de olsa Ekol Koltuk ile her mobilya size uygun boyutlara getirilebilecek. Böylece size de mobilyalarınızın keyfini çıkarmak kalacak.

Moda Mobilya Değil Uyumlu Mobilya Seçimi

Küçük odalara büyük mobilyalar almamıza neden olan modaya bakış açımız. Kimi zaman bazı markaların çeşitli ürünleri bize daha cazip görünüyor. Evin durumunu göz ardı ederek bile olsa o model mobilyalara sahip olmak istiyoruz. Ölçüleri hiç hesaba katmadığımız için de hayal kırıklığına uğruyoruz. Firmamız artık bu hayal kırıklıklarının sonuna geldiğimizi bize müjdeliyor. Ne de olsa tasarımını beğendiğimiz mobilyaların ölçüleri ile oynayarak evimize uygun hale getirebiliyoruz ve böylece dilediğimiz model mobilyalara sahip olabiliyoruz.

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Ardından mobilya modellerimiz arasında en uygun olanı belirleyin ve hatta merkezimizi ziyaret ederek fikir sahibi olun. Bu sürecin ardından dilediğiniz mobilyanın ölçülerini, evinizin ölçülerine uygun hale getirelim ve odalara sığmayan mobilyalara da sonsuza kadar veda edelim!

29 Nisan 2017
1.768 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN