+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Oturma Grubu Yüz Değiştirme

Oturma Grubu Yüz Değiştirme

Koltuk Yenilemek İsteyenler

Koltuklar üretim aşamasında aslında çok uzun yıllar dayanabilecek kapasitede tasarlanıyorlar. Ancak bazı talihsiz durumlarla karşılaşılabiliyor ya da bir süre sonra sıkılıp oturma odanızda farklı koltuk takımları görmek isteyebiliyorsunuz. Tüketime bu kadar alışmış bir toplum yeni bir koltuk takımı almaktansa küçük dokunuşlarla koltukların tamamen yenilenip değişebileceğini düşünemezlerdi. Ancak bu artık mümkün. Her şeyin fiyatının artmış olduğu böyle bir dönemde yeni bir koltuk takımı almaktansa bu hizmetten faydalanmak çok daha mantıklı olacaktır. Oturma grubu yüz değiştirme koltuklarınıza bambaşka bir görünüm sağlayacaktır. Bu işlem esnasında tamir işlemi de gerçekleştirilerek çok daha kaliteli bir koltuk takımı karşınıza çıkacaktır. 16 yıl boyuna bu konuda uzmanlaşmış olan Albero işlem sonrasında sizlere garanti dahi sunabiliyor. Yaylarda yaşanan sorunlar, cila ve benzeri her problemi çözerek ürünü size teslim ediyor.

Farklı Renkler, Farklı Kumaşlar

Bir koltuğun değişmesinde en önemli kıstaslardan üçü renk, desen ve kumaş değişimidir. Oturma grubu yüz değiştirme hizmetinden faydalanırken oturma takımı almaktan çok daha avantajlı bir duruma sahip olabilirsiniz. Başkasının tasarladığı bir şey yerine tamamen kendi renk ve desen tercihinize göre değişim yapabilirsiniz. Ayrıca her parça için farklı renkler kullanabilecek olmanız oturma odanıza çok daha renkli ve orijinal bir görüntü katacaktır. Örneğin düz tercih ettiğiniz ikili koltuğun karşısına desenli bir tekli koltuğunuz olabilecektir. Hayal gücünüzü salonunuzda yaşatırken koltuğunuz tamamen yenilenmiş olarak karşınızda duracaktır.

Tamir ve Değişimde Kullanılan Materyaller

Birçok kişi koltuk tamiri ve yenilenmesi esnasında kullanılacak malzemelerden ve yapılacak işlemlerden dolayı şüpheye düşüyor. Lakin 16 yıldır bu konuda uzmanlaşmış olan Albero, hem kullandığı malzemeler konusunda hem de yapım aşamasıyla ilgili sizlere garanti veriyor. Oturma grubu yüz değiştirme için kullanılan boya ve kumaşlar cilt için zararlı olmayan ve kanserojen olmadığı ispatlanmış ürünlerdir. Bunun yanı sıra tamir esnasında profesyonel kadro tarafından ilk olarak keşif yapılmakta ve sorunlar belirlenip her birine sırayla değinilmektedir. Yani işlemler sırasında yeni bir koltuk takımı almış olmaktan farklı bir durum yaşamıyorsunuz.

29 Nisan 2017
4.501 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN