+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Oturma Grubu Döşeme

Oturma Grubu Döşeme

Oturma Grubu Döşeme İşlemi

Bütün günün yorgunluğunu koltuğunuza uzanıp çıkarıyorsunuz. Ancak koltuklarınız konforunu kaybettiğinde ve kumaşı eskidiğinde, eski rahat halinden eser kalmaz. Bu da ürün sahipleirni rahatsız eder.

Hakkınız var. Artık rahatsız koltuklarda oturmak, dinlenmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Firmamız sizin için oturma grubu döşeme fırsatı sunuyor. Mobilyalarınızı atmaya kıyamıyorsanız eğer, bize getirin.

Onların oturma grubu döşeme işlemine alınmasını sağlayın. Ardından yenilenen koltuklar ile eski konforunuza tekrar kavuşun. Mobilyalar da zamanla eskir, yıpranır. Ancak ufak onarımlarla, yenileme işlemleri ile tıpkı mobilya satın almışsınız gibi yepyeni bir görünüm ile size canlılık verir.

Döşeme İşlemi Sonrası Mobilyalar Yenileniyor

Koltuklar, oturma grupları zamanla kumaşlarından dolayı yıpranabilir, içlerindeki süngerler zamanla yumuşaklığını kaybedebilir veya çökmeler meydana gelebilir. Bu durum istenmeyen ve kişileri rahatsız eden bir sorun olarak karşımıza çıkar. Yapılması gereken tek şey, mobilyanın iskeleti de zarar görmeden önce oturma grubu döşeme işlemini gerçekleştirmek üzere bizimle iletişime geçmektir.

Mobilyalarınız kısa sürede yenilenir ve tarafınıza teslim edilir. Yenilenen eviniz sayesinde kendinizi daha iyi hissedersiniz. Misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlar ve hatta yeni mobilya aldığınızı bile söyleyebilirsiniz.

Çünkü döşeme işlemi sonrasında mobilyalarınızın dilerseniz kılıf renkleri dahi değişebilir. Böylece bambaşka bir oturma grubu havası yaratılır. Siz bile eski mobilyalarınızı tanıyamazsınız. Minderlerin kaybedilen yumuşaklığı onarım süreci ardından geri kazandırılır. Keyifli bir oturma grubu görünümü yaratılır ve vaad edilen teslimat süresi içinde tarafınıza teslim edilir. İşte bu kadar basit!

Bizimle İletişime Geçin

Çökmüş minderleri, rengi solmuş kumaşı, rahatsız oturmaya neden olan bozuk yapısı ile koltuklar bizim vazgeçilmezimiz değiller. Onları yenileyerek eski konforumuza kolayca kavuşabiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle en kısa süre içinde iletişime geçmek. Ardından onarım ve bakım süreci başlar, döşeme işlemi sizin belirlediğiniz ölçülere göre gerçekleştirilir. Süreç, uzman kişilerce yürütülür ve konfor geri kazandırılır. Bunun sonucunda ise size rahatça oturabileceğiniz kullanışlı mobilyalarınız, eski hallerinden eser kalmamış şekilde teslim edilir. Firmamız, tüm aşamalarda ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sunar ve kaliteli bir yaşamı destekler.

29 Nisan 2017
1.930 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN