+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk yüz değiştirme fiyatları

Koltuk yüz değiştirme fiyatları

Koltuk Yüz Değiştirme Fiyatları Ne Kadar?

Koltuklarınızdan sıkıldınız mı? Yeni mobilyalara ayıracak bütçeniz yok mu? Üstelik koltuklarınızın modelini çok sevmenize rağmen, renk ve desen değişimi yapmak mı istiyorsunuz? O halde gereksiz masraflardan kaçınarak koltuk yüz değiştirme fiyatları ile kolayca istediğiniz değişimi yaratın. Merkezi Dudullu’da bulunan firmamız Ekol Koltuk, İstanbul’un her semti için bu hizmeti size sunuyor.

Koltuk Yüz Değiştirmede Öncü Firmayız

İskeleti sağlam mobilyalarınızı atmayın. Kılıflarını değiştirerek kullanın. Böylece hem paranız cebinizde kalsın, hem de evinizi yenilemenin mutluluğunu yaşayın. Dilerseniz krem veya beyaz gibi soft renkler tercih edin, dilerseniz de koltuk takımınızdan bir koltuk belirleyin ve onu canlı renkli bir kılıfla kaplatın. Böylece evinizin havası tamamen değişecektir.

Kimi zaman da farklı renk ve desenler tercih edilebilir. Özellikle göz yormayan minimal desenler ve soft renkler salonunuzu veya oturma odanızı ilgi çekici hale getirebilir. Bununla birlikte evinizin havasını kırlent kullanarak dahi değiştirebilirsiniz. Kırlentler günümüzde renk renk, desen desen halleri ile dikkat çekiyor ve çok seviliyor.

Seçiminizi İyi Yapın

Sonradan pişman olmamak için mutlaka kumaş seçiminizde dikkatli davranın ve olasılıkları değerlendirin. Büyük desenler bir süre sonra sıkılmanıza neden olabilir, sade renkler evinizi soğuk gösterebilir. Canlı renkler de kimi zaman göz yorabilir. Geriye hangi seçenek kaldı diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İşte burada devreye zevkleriniz giriyor. Tercihlerinizi zevklerinize en uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bir de profesyonel destek almayı talep edecek olabilirsiniz. Bu konuda da uzman desteği ile firmamız yanınızdadır. Sizi en doğru şekilde yönlendirerek koltuk yüz değiştirme fiyatları konusunda en makul seviyede fiyat listesi sunarak beklentilerinizi eksiksiz karşılamayı başarmaktadır.

Yeni Renkler ile Yenilenen Evler

Sizin için en uygun koltuk yüz değiştirme fiyatları sunan firma, beklentilerinizi en doğru şekilde karşılayacak demek anlamına gelmez. Bu nedenle mobilyalarınızla ilgili böyle bir radikal karar almadan önce mutlaka kalitesine güvendiğiniz firmaları tercih edin.

Mobilyalarınıza zarar vermeden kılıf değiştirme sürecini yönetecek firmalar, size en makul fiyatları da sunacaklardır. Böylece siz de güvenle mobilyalarınızı yenileyebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin ve mutlaka ürünlerimize göz atın.

23 Nisan 2017
4.260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN