+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Yüz Değişimi

Koltuk Yüz Değişimi Artık Çok Pratik

 

Eskiyen koltuk yüzlerinden kurtulma vakti geldi. Artık lekeli, esnediği için kırış kırış bir görüntü uyandıran, rengi solan mobilyaları kullanmak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte kılıf içlerindeki süngerler de zamanla eski konforunu kaybedebilir. Bu aşamada yapılacak en mantıklı seçim koltuk yüzlerinin içini de doldurtmak olacaktır. İhtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirledikten sonra onarım ve koltuk yüz değişimi için bizimle iletişime geçin.

Koltuk Yüz Değiştirilme İşlemi Nasıl Yapılır?

Koltuklar da zamanla eskir. Bu nedenle de yenilenmeye ihtiyaç duyar. İşinin uzmanı bazı firmalar size bu hizmeti sunar. Elbette burada seçilen firmanın da iyi araştırılması gerekir. Hayal kırıklığı yaşamamak için seçtiğiniz firmayı iyi değerlendirin. Referanslarına göz atabileceğiniz firmamız uzun yıllardır koltuk yüz değişimi işlemi gerçekleştirmektedir ve müşterilerinin memnuniyetini başarıyla sağlamaktadır.

Mobilyalarınızın değişim sürecine karar verip bizimle iletişime geçmenizin ardından ürünlerle ilgili yapılacak işlemlerin süreci belirlenir. Ardından ekibimiz, mobilyaları almak üzere adresinize gelir. Teslim alınan ürünlerin koltuk yüz değişimi süreci başlar. Seçtiğiniz yüz rengi ve modeli ile koltuklarınıza kaplanır. Böylece yenilenen ürünler teslimat süreci içinde adresinize gönderilir.

Evinizde Bahar Havası Yaratın

Seçtiğiniz koltuk kumaşında farklılık yaratarak tarzınızı konuşturabilirsiniz. Örneğin çiçek desenli veya iddialı renkleri olan bir kumaş seçimi evinizin havasını tamamen değiştirebilir. Elbette burada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin tüm mobilyaları çiçek desenli kumaşla kaplatmak yerine sadece bir koltuğu bu tarz olarak seçebilirsiniz.

Bununla birlikte canlı renkleri de yine tek bir koltuk üzerinde değerlendirerek modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Koltuklarda değişim yaratarak evinizin havasını baştan yaratın. Modern görünüme kavuşan evleriniz için daha önce neden bu değişimi talep etmediğinize şaşıracaksınız. Basit ve kısa süren bir işlemin ardından tarzınızı yeniden yaratabilirsiniz.

Uzman Bir Ekiple Çalışın

Firmamız uzun yıllardır mobilya sektöründe yer alır ve tasarım ürünleri müşterileri ile buluşturur. Kaliteli ürünlerimiz uzun yıllar kullanıma uygundur. Bunun dışında onarım ve bakım süreçlerinde de en büyük destekçiniz olmaya adayız. Yapmanız gereken tek şey zaman kaybetmeden ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bizimle iletişime geçmek. Ardından yeniden farksız mobilyalarınıza kavuşabilirsiniz.

23 Nisan 2017
2.648 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN