+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri ile Mobilyalarınızı Yenileyin

Yıllar geçtikçe mobilyalarda belli başlı deformasyonlar meydana gelir. Kimi zaman da kötü işçilik nedeni ile mobilya uzun süre dayanamaz, çeşitli arızalar gerçekleşir. Bu gibi durumlar nedeniyle mobilyalar kullanılmaz hale gelebilmektedir. Söz konusu mobilyayı en kısa sürede tamir ettirmek gerekir.

Mobilya Tamirinde Öncüyüz

Mobilyalarınızda bazı arızalar meydana geldiğinde tamir için en güvenilir adres firmamız olmaktadır. Uzun yıllardır hem koltuk tamiri alanında, hem de mobilya tasarımı ve yenilenmesi sürecinde müşterilerimiz için en güvenilir adresiz. Eskiyen veya tamire gereksinim duyan mobilyalarınızı ilk günkü kadar kullanışlı bir hale getirerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yapmanız gereken tek şey ise koltuk tamiri talebi ile bizimle iletişime geçmek. Ardından mobilyalarınızı ilk günkü haliyle size geri gönderiyoruz.

Yüz Değişimi ile Mobilyalarınızı Yenileyin

Dilerseniz koltuk tamiri ile mobilyalarınızın dayanıklılığını sağlayın, dilerseniz hazır tamir için göndermişken yüz değişimi ile odanızın havasını değiştirin. Böylece evinizin stilini tazelemiş olacaksınız. Misafirleriniz de evinizin yeni dekoruna bayılacak.

Mobilya değiştirmek çoğu zaman yüksek maliyetinden dolayı en son tercih edilecek yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlam bir mobilya iskeleti, yüz değişimi ile size yeni bir mobilyadan farksız kalite sunar. Dolayısı ile mobilyalarınızı tamir ettirerek, yüz değişimi yaparak daha uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bazen de çocuklu ailelerde mobilyaların kırılmasına, ayaklarının hasar görmesine rastlamaktayız. Bu tür durumlarda mobilyanız için gerekli düzenlemeleri sağlayarak dayanıklılığını artırıyoruz ve dolayısıyla da kullanım ömrü artıyor. Dilediğiniz koltuk veya mobilyayı bize tamir için gönderebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek tamirini gerçekleştirmek istediğiniz mobilya ile ilgili bilgi verebilir, süreci hızlandırabilirsiniz.

Artık kırık mobilyalarda oturmanıza gerek yok. Prestijli firmamız, yüzlerce müşterisinden aldığı güvenoyu ile karşınızdadır. Siz de mobilyalarınızı yeniden yaratmak için bizimle kolayca iletişime geçebilir, tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle evinizin stilini değiştirmek istiyorsanız, o neredeyse atmaya karar verdiğiniz koltuğunuzun kırık ayağını tamir edebilir, kumaşının rengini değiştirerek çok seveceğiniz bir parçaya dönüştürebiliriz. Ayrıntılar için web sitemize mutlaka göz atın. Tasarım harikası koltuk modellerimiz size de ilham verecektir.

23 Nisan 2017
1.544 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN