+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Takımı Yüz Değiştirme

Koltuk Takımı Yüz Değiştirme

Koltuk Takımınızı Yeniliyoruz

Eskiyen koltuk yüzleri canınızı mı sıkıyor? Evinizde bir değişim yaratmak istiyorsunuz ancak doğabilecek masraflar gözünüzü mü korkutuyor? Ayırdığınız bütçe ile yeni bir mobilya takımı almak yerine paranızı artırıp evinizin dekorasyonuna ayırmak istemez misiniz?

Eğer cevabınız evet ise ve özellikle koltuklarınızın iskeletleri hala sağlamsa, mobilyalarınızı yenilemek yerine yüzlerini değiştirerek evinizde bambaşka bir görüntü oluşturabilirsiniz. Böylece hem gereksiz masraftan kurtulmuş olursunuz, hem de artan paranızı evinizin diğer ihtiyaçlarını değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

Güvenilir Firmalar ile Değişim

Merkezi Dudullu’da bulunan ve İstanbul’un her semtine hizmet veren firmamız Ekol Koltuk, koltuk takımı yüz değiştirme konusunda deneyim sahibidir. Pek çok evin havasını değiştiren bu pratik yöntem sayesinde, mobilyalarınızın gençleştiğini, evinizin tarzının baştan aşağı yenilendiğini göreceksiniz.

Firmamız, eskiyen mobilyalarınızı alır, dilediğiniz kumaşı, istediğiniz renk ve desende seçmenize olanak verir. Ardından kısa sürede koltuk takımı yüz değiştirme işlemi tamamlanır. Böylece size de yeni koltuklarınızda misafirlerinizi ve sevdiklerinizi ağırlamak kalır.

Kaliteli Hizmet için Bizi Tercih Edin

Seçilen kumaşın kalitesi oldukça önemlidir. Eskiyen koltuk yüzlerini kalitesiz bir kumaş ile kaplatırsanız, çok geçmeden mobilyalarınız yeniden deformasyona uğrar. Bu da verdiğiniz paranın boşa gitmesi anlamına gelir. Bazen de çeşitli problemler yaşanabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken en mantıklı iş, hizmetinden söz ettiren, kaliteli bir firma ile çalışmaktır. Koltuk takımı yüz değiştirme işlemini uzun yıllardır kusursuz bir şekilde yerine getiren firmamız sayesinde, hayallerinizdeki mobilyayı evinizdeki ürünleriniz ile yaratabilirsiniz.

Bu son derece ekonomik ve kullanışlı yöntem sayesinde, iskeletleri sağlam mobilyalarınızı da değerlendirmiş olursunuz. Unutmayın, yıllar önce aldığınız kaliteli mobilyanızın, yalnızca eskiyen, yıpranan kumaşı nedeni ile zarar görmesi son derece mantıksız bir karar olur. Ancak böyle bir yenileme işlemi ile sanki bambaşka bir mobilya satın almış hissine kavuşacaksınız.

Mobilyalarınızı Evin Başka Köşelerinde Değerlendirin

Dilerseniz, eski mobilyalarınızı oturma odasında veya yatak odası gibi alternatif olabilecek alanlarda değerlendirebilirsiniz. Böylece hem yeni mobilyalara yer açılır hem de evinizde değişik bir stil oluşturma şansına kavuşursunuz. Odaların renklerine ve tarzına uygun kumaş seçimleri ile berjerler, tekli koltuklar, sallanan sandalyeler ve daha pek ürün yeniden yaratılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

23 Nisan 2017
2.111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN