+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Kumaş Modelleri

Koltuk Kumaş Modelleri

Çeşit Çeşit Koltuk Kumaş Modelleri

Modern zamanlar bize çok kaliteli ve kullanışlı mobilyalar sunuyor. Bize de bu güzel kumaşlarla evimizin tarzına en uygun çeşitlemeleri elde etmeniz mümkün. Eskiden tek tip koltuk kumaşları vardı ve farklılık yaratmak neredeyse imkansıza yakındı. Ancak günümüzde koltuk kumaş modelleri denilince yüzlerce kalitede kumaşa erişmek mümkün. Elbette tek kıstas kalite de değil. Bununla birlikte kumaşların dokusu, yapısı, renkleri, modelleri de belirleyici oluyor ve her biri farklı tarzlara hitap ediyor. Dolayısı ile mobilyalarınıza en uygun kumaşı seçmek isterken aklınız karışabilir. Bu denli fazla çeşit arasında seçim yapmak güçleşebilir. İşte bu aşamada firmamızın uzman ekibi size destek olmaya hazırdır. Dilediğiniz modellere en uygun kumaş seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önce Model Sonra Kumaş Seçimi

Kimi zaman isteğiniz koltuk döşemelerini yenilemek olabilir. Bazen de koltuk döşemelerini yenilemek değil de sıfırdan bir mobilya sahibi olmak istersiniz. Üstelik bu isteğiniz özel sipariş ürün anlamına da gelebilmektedir. Yapmanız gereken, mobilyanızın tarzını en doğru şekilde belirlemektir. Avangart bir mobilyaya çok spor bir kumaş seçimi yanlış olabilir. Modern çizgiler mobilya iskeletinin avangart tarzı ile tezat oluşturabilir. Bu nedenle size önerimiz koltuk kumaş modelleri seçiminde tarzı es geçmemeniz ve dikkatli olmanızdır.

Saten kumaş ipeksi bir dokunuş vaad eder. Ancak bazı durumlarda tercih edilmeyebilecektir. Kanvas, panama kumaşlar daha renkli tarza sahip evler için ideal bir seçenek olabilir. Ancak daha önce kullanmadıysanız bu modellerin tüm mobilya grubunda kullanılması göz yoracağı için tek bir parçada tercih etmeniz önerilecektir. Kadife, gabardin veya keten kumaşlar da mobilya sektöründe sıklıkla kullanılan ve karşımıza çıkan kumaş türleri olarak dikkatleri üzerine çeker.

Koltuk kumaş modelleri elbette bu saydıklarımızla da sınırlı değildir. Natural pamuklu keten kumaşlar da özellikle koltuk kılıflarında tercih edilen kumaş türleri arasında yerini alır. Terletmeyen, kolayca yıkanabilen bu kumaşlar son zamanlarda çok sık tercih edilmektedir. Ayrıca kilim desenli kumaşlardan süet kumaşlara birbirinden farklı çeşitler mevcuttur ve sizin için en kullanışlı modeli seçebilmeniz için mutlaka mobilyanızın tarzını net bir şekilde belirlemeniz ve firmamızdan bilgi almanız önerilir.

Kumaş seçiminde, merkezi Dudullu’da bulunan ve İstanbul’un her semtine hizmet veren firmamızdan da destek alabilirsiniz.

29 Nisan 2017
2.042 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN