+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Kılıf Değiştirme

Koltuk Kılıf Değiştirme

Koltuk Kılıf Değiştirme ile Evinizi Yenileyin

 

Koltuk kılıfları ilk zamanlar çok bakımlı ve temiz görünür. Ancak zaman geçtikçe yıpranır ve eski güzel görüntüsünü yitirmeye başlar. Bu durum kişilerde rahatsızlık yaratır. Ne de olsa koltuklar eski güzel görüntüsünü kaybetmektedir ve bu da memnuniyetsizliklerin başlamasına neden olur.

Koltuk kılıf değiştirme işlemi bu nedenle son derece önemlidir. Özellikle mobilyalarını yenilemek istemeyen kişiler için kurtarıcı durumdadır. Bu nedenle de çok fazla tercih edilen bir uygulama olarak karşımıza çıkar.

Peki nedir bu koltuk kılıf değiştirme, maliyetli mi yoksa hesaplı bir işlem mi, birlikte değerlendirelim.

Daha Az Maliyetle Yeni Mobilya Keyfi

Genellikle karşılaştığımız en önemli sorunların başında, mobilyanın iskeleti sapasağlamken eskiyen, lekelenen ve aşınan koltuk kılıfları gelmektedir. Koltuk kılıfları eskidiği için, mobilyanın iskeleti ne kadar kaliteli olursa olsun kötü bir görüntü oluşur ve ne yazık ki memnuniyetsizlik yaratır.

Bu gibi durumlarda yapılabilecek en mantıklı hareket koltuk kılıf değiştirme işlemi olur. Üstelik eski kılıf rengine ve kumaşına bağlı kalmadan, dilediğiniz renk ve desende yeni kılıflar tercih ederek, evinizin havasını baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Mutlaka dikkat edilmesi gereken konu, seçilen kumaşın renk ve deseninin evinizin genel havasına uyum sağlamasıdır. Uyumsuz bir görüntü hoş olmayacak ve rahatsızlık uyandıracaktır. Bu nedenle seçimlerini yaparken mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Her Renk Her Desen ile Koltuk Kılıfı

Koltuk kılıfları birbirinden farklı renkleri ile dikkat çekiyor. Firmamız size geniş bir yelpazede ürün sunuyor. Üstelik dilerseniz desenleri ile de farklılık yaratan modeller seçmeniz mümkün. Siparişlerinize yönelik de üretim yapılması mümkün olacaktır. Yeter ki ne istediğinize karar verin ve vakit kaybetmeden siparişinizi bize iletin.

Daha az para harcayarak mobilyalarınızda yaratacağınız bu değişim, son derece dikkat çekici sonuçlar uyandırır. Evinizi baştan aşağı yenilemeseniz de, koltuk kılıflarındaki değişim ile evinize renk gelir ve dekorasyon anlamında tazelenme yaşanır. Dolayısı ile hem maliyet hesabı yapan hem de değişiklik isteyenler için kılıf değişimi doğru bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir an önce seçiminizi yapın ve eski kılıflardan kurtulun.

 

 

29 Nisan 2017
2.863 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN