+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk Döşeme Fiyatları

 

Günümüzde hem maliyeti en aza indiren hem de sonuçları çok başarılı olan bir uygulamadır koltuk döşeme. Sağlam mobilya iskeleti olan koltuklarınızı çöpe atmak yerine yenileyerek daha uzun seneler kullanmak istemez misiniz? Bunun yolu aslında çok basit. Artık koltuk döşeme fiyatları cep yakmayan boyutta ve neredeyse yeni mobilyalar satın alınmış gibi güzel sonuçlar doğuruyor. Artık evinizde köklü değişimler yapmak için astronomik ücretler ödemenize gerek kalmadı. Firmamıza müracaat ederek koltuk yüzlerinin değiştirilmesi talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız size koltuk döşeme fiyatları hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Ardından mobilyalarınızın değişim süreci başlar. İstediğiniz renk ve modelde kumaş seçenekleri içinden mobilyanızın tarzına ve evinizin dekorasyonuna en uygun olanı seçip kısa sürede fark yaratmaya başlayın.

Koltuk Modelleri Arasından Dilediğinizi Seçin

Koltuk çeşitleri her sene modanın değişmesi ile birlikte yenileniyor. Farklı modeller günden güne artarken içlerinden seçim yapmak, mobilyaları modaya uygun olarak sürekli yenilemek ne yazık ki mümkün olmuyor. Ancak koltuk döşemenizin modelini değiştirme şansına sahipsiniz. Böylece tek bir mobilya ile defalarca gerçekleştirilecek değişim sonucunda evinizi sürekli modern tutma şansını yakalayabileceksiniz.

Koltukların Döşemesini Değiştirelim

Merkezi İstanbul Dudullu’da bulunan firmamızı arayan müşterilerimiz evlerinde değişiklik talep ediyor ancak mobilyalarının aslında eskimediğini, eskiyenin yalnızca koltuk kumaşları olduğunun altını çiziyor. Bu gibi durumlarda onlara koltuk döşemelerini değiştirmelerini öneriyoruz. Hem maliyeti daha az oluyor hem de çok güzel sonuçlar elde etmek mümkün hale geliyor. Dolayısı ile siz de bu fırsatı kaçırmadan mobilyalarınızı yeniden yaratabilirsiniz. Değişen döşemeler bambaşka bir renkte olabileceği gibi, mobilyanızın ilk günkü haline dönmesini de sağlayabilirsiniz. Favori renklerinizi belirleyin ve ardından döşemelerini yenileyin.

Artık aynı mobilya ile yıllar geçirmek zorunda değilsiniz. Size sunduğumuz uygun ödeme koşulları sayesinde mobilyalarınızı yenileyerek misafirlerinizi dekorasyonunu tamamladığınız evinizin son hali ile karşılayabilirsiniz. Böylesi bir fırsatı kaçırmak olmaz. Evler firmamız sayesinde eski bakımsız hallerinden eser kalmayacak şekilde yenilenecek ve eskiyen kumaşlar tarihe karışacak.

Koltuklarınızın eskiyen yüzlerini değiştirmek isterseniz, firmamızın size uygun koltuk döşeme fiyatları ile ilgili verdiği bilgilere göz atın.

29 Nisan 2017
2.146 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN