+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Kanepe Yüzü Değiştirme

Kanepe Yüzü Değiştirme

Kanepe Yüzü Değiştirme

Kanepeler oturma odalarının vazgeçilmez eşyalarıdır. Evlerin yanında bazı iş yerlerinde kullanılan kanepeler rengarenk ve her modelde bulunmaktadır. Kullanılan bu kanepelerin yüzleri zamanla birçok nedenle aşınmakta ve kumaşı eskimekte, yırtılmaktadır. Özellikle eğer ortamda evcil hayvan ya da hiper aktif bir çocuk varsa sürekli olan hareket durumundan dolayı kumaş çabuk aşınır. Bunun için kanepe yüzü değiştirme yapılır. Kanepe yüzü değiştirilirken kişi derinlemesine bir araştırma yapmalıdır. Daha sonrasında değiştirme için yardım almalıdır.

Kanepe İçin En Uygun Kumaş

Kanepe yüzü değiştirme için ilk olarak yapılacak şey koltuğa uygun bir kumaş seçimidir. Koltukla uyumlu olan yani aynı tarzı yansıtan bunun yanında leke ve kir tutmayan özellikteki kumaşların seçimi uygun olacaktır. Temizliği kolay olan kumaşların kullanımı kişiler için oldukça yararlı olacaktır. Nano teknoloji ile üretilmiş olan yeni nesil kumaşlar bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Daha sonrasında bakılması gereken kumaşın deseni ve oda ile uyumudur. Seçilen desen odada göz yormayacak şekilde uyumlu olmalı aynı zamanda düzensiz şekilde desenler olmamalıdır. Açık tonların seçimi en öneli olan noktadır. Eğer açık bir tonda kumaş kullanılacaksa kumaşın kesinlikle kir tutma özelliğine göre seçim yapılmalıdır. Kumaş seçiminden sonra kaplama konusunda uzman kişilere koltuklar emanet edilir ve gereğini onlar yapar. Kumaş seçimi duvar ve eşyaların rengine göre yapılmalıdır. Ayrıca kullanılacak farklı renklerde kumaşlar için öncelikle bakılması gereken iki renk arasında olan uyum ve oda ile olan uyumdur. Kumaşın kalitesi yani ömrüne de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kanepe Yüzü İçin Kumaş Alımı

Kanepe yüzü değiştirme için kullanılacak kumaşların araştırması internet üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Derinlemesine yapılan araştırma sonrasında koltuğun boyutuna göre kumaş sipariş edilebilir. Bunun da yanında kişi isteğine bağlı olarak en yakında bulunan bu konuda hizmet veren kurumlardan yardım alınabilir. Koltuk yüzünün değiştirilmesinde derince araştırma yapmak şarttır. Çünkü koltuk sürekli kullanılan eşyadır. Koltuk için seçilen kumaşta kalite ve uzun ömür yanında kanserojen içeriği olup olmamasında bakılması uygun olacaktır. Kumaş boyası ve türünün iyice irdelenerek seçimi en uygunudur.

29 Mart 2017
3.306 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN