+90(532) 347 34 41 - Nato Yolu Cd. Koçak Sk. No:6 Dudullu -İST.

Sosyal Medyada Biz}

Hastane Koltuk Tamiri

Hastane Koltuk Tamiri

Hastane Koltuk Tamirinde Öncü Firma

Sağlık kuruluşları, hastaların konforunu düşünerek dinlenme ve bekleme salonları sunar. Çok sayıda ziyaretçinin kullandığı bu alanlar kolayca yıpranır, hasar görür. Özellikle hastanelerde bulunan koltuklar en çabuk yıpranan mobilyalar arasında yerini almaktadır.

Bir hastaneye gittiğinizde, randevu sıranız gelene kadar beklemeniz gerekir. Bu süreçte oturduğunuz koltuklar, gün içinde çok sayıda ziyaretçi tarafından kullanılır. Dolayısıyla da kısa süre içinde yıpranmalar, kırılmalar meydana gelir. İşinin ehli uzmanlar tarafından hastane koltuk tamiri işleminin gerçekleştirmesi gerekir.

Hastaneler için Dev Hizmet

Önce hastaların konforu, ardından hastanelerin kullanışlı hale getirilebilmesi için hastane koltuk tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz, arızalanmış veya hasar görmüş mobilyaları alarak kısa sürede tamir eder, bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir. Tüm arızalar giderildikten sonra eski kullanışlı haline kavuşan mobilyalar hastanelere teslim edilir. Yeniden ziyaretçiler tarafından kullanılmaya başlar.

Dilerseniz, hastanelerin koltuklarının bakımını da gerçekleştirmekteyiz. Böylece sağlık kuruluşlarında kullanılan mobilyaların kullanım ömrünü de artırmaktayız. Dudullu’da bulunan merkezimizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un her semtine hizmet vermekteyiz.

Hastane Koltukları Kolayca Hasar Görür

Sayısı oldukça fazla ziyaretçi her gün hastanenin yolunu tutuyor. Bu durum da hastane mobilyalarının yıpranmasına yol açıyor. Yıpranan hastane mobilyalarının düzenli şekilde bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Ayrıca hastane koltuk tamiri yanında yeni ürün tedariği konusunda da destek vermekteyiz.

Böylece sadece ev ve iş yerlerinde değil, aynı zamanda hastane gibi kurumlarda da tamir ve bakım süreçlerini en profesyonel şekilde yönetmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu doğrultuda olan taleplerinizi iletebilirsiniz. Sizin için de en uygun zamanda planlama yaparak tamir ve onarım sürecini başlatıyoruz. Ardından kısa süre içerisinde tamir işlemlerini hallediyoruz. Sonuç olarak eskisinden daha iyi hale gelen mobilyaları kuruma teslim ediyor, gerekli bakımları gerçekleştiriyoruz. Yeni satın alınmış gibi görünen mobilyalar, hastaların kullanımına rahatlıkla ayrılabilecektir. Özellikle hastane gibi sık ziyaretçi alan kurumlarda bu tür bakım ve onarımların eksiksiz yerine getirilmesi gerekir.

Güvenilir Firmaları Tercih Edin

Bu tür kurumların onarım ve tamir süreçleri profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle prestijli ve referansları iyi firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle seçiminizi en doğru şekilde yapmalısınız.

23 Nisan 2017
1.165 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN